הכירו את עו"ד רן רייכמן

עורך דין רן רייכמן הנו בעליו של אחד ממשרדי עורכי הדין הידועים והמובילים בישראל בכל הקשור לדיני משפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועוד. רייכמן רן

צוות משרד עו"ד רן רייכמן כולל עורכי דין מנוסים האמונים על טווח רחב של שירותים אותם מספק אנו מספקים לקהל לקוחותינו כדוגמת:

            התמחות בתביעות גירושין

            ניסוח הסכמי גירושין

            ניסוח הסכמי ממון

            הסכמי חיים משותפים, עבור ידועים בציבור

            ניסוח וטיפול בצוואות וירושות

הכירו את עו"ד רן רייכמן

עורך דין רן רייכמן – בוגר הפקולטה ללימודי משפטים במכללה למנהל ובעל ניסיון בניהול מאות רבות של תיקים משפטיים מעולם דיני המשפחה.

מומחיותו של עו"ד רייכמן בתחום המזונות הנה יסוד עיקרי אשר בזכותו זוכה המשרד להצלחה רבה בסוגי התביעות השונים ואף מייצר פסקי דין תקדימיים המטביעים את חותמם על תחום המשפט בישראל.

עורך דין רייכמן ידוע כמומחה בייצוג לקוחותיו בבתי המשפט הרבניים כמו גם בבתי משפט לענייני משפחה וכן בכתיבת תצהירים, חוות דעת משפטיות ולזכותו רשומה טכניקה ייחודית אשר פיתח המשמשת לחקירת עדים ממוקדת ויעילה במיוחד.

The following two tabs change content below.

עורך דין רן רייכמן - צוות האתר

משרד עו"ד "רן רייכמן", יותר מכל מאמין במקצועיות חסרת פשרות ולכן חרת על דגלו את ערכי המקצועיות והמצוינות. עו"ד רן רייכמן צבר ניסיון מקצועי רב וניהל בהצלחה יתרה מעל 1,000 תיקים הקשורים לדיני המשפחה על היבטיהם השונים . פרטי קשר: כתובת: בר כוכבא 23, קומה 3, בני-ברק מגדל V-Tower טל: 072-2160670 פקס: 03-7524215

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *